KONTAKTA OSS

Kontakta oss för att ta reda på tidsplanen för ditt projekt. Vi hjälper dig att slutföra ditt projekt på ett smidigare sätt.

PERSONAL

Allt KONTOR PLATSCHEFER TRANSPORT

Jarkko Peräaho

Chief Executive Officer

+358 44 364 1654
jarkko.peraaho@kamrock.fi

Aki Hintta

Production Director

+358 400 881 773
aki.hintta@kamrock.fi

Markku Blomberg

Chief Financial Officer

+358 40 069 6902
markku.blomberg@kamrock.fi

Johanna Massa

Chief Human Resources Officer

+358 40 144 3333
johanna.massa@kamrock.fi

Leeni Isotalo

Ekonomichef

+358 400 565 556
leeni.isotalo@kamrock.fi

Katri Mathlin-Torppa

Assistant

+358 50 343 8289
katri.mathlin-torppa@kamrock.fi

Toni Hirvelä

Area Manager, Development & Quality

+358 40 451 4068
toni.hirvela@kamrock.fi

Kari Lehto

Area Manager

+358 40 016 4009
kari.lehto@kamrock.fi

Joni Sundvik

Area Manager

+358 40 671 4122
joni.sundvik@kamrock.fi

Mikko Kaarlela

Area Manager

+358 400 388 306
mikko.kaarlela@kamrock.fi

Ari Palola

Site Manager

+358 44 544 0994
ari.palola@kamrock.fi

Ari Syvänen

Site Manager

+358 40 935 7013
ari.syvanen@kamrock.fi

Teemu Juntunen

Site Manager

+358 50 442 6095
teemu.juntunen@kamrock.fi

Matti Kaarlela

Site Manager

+358 50 528 5941
matti.kaarlela@kamrock.fi

Henri Konttila

Site Manager

+358 40 765 6250
henri.konttila@kamrock.fi

Tapio Lumijärvi

Site Manager

+358 40 962 8179
tapio.lumijarvi@kamrock.fi

Martti Mikkonen

Site Manager

+358 40 837 7379
martti.mikkonen@kamrock.fi

Harri Taskila

Site Manager

+358 40 962 2967
harri.taskila@kamrock.fi

Sami Laurila

Site Manager

+358 44 563 9156
sami.laurila@kamrock.fi

Anders Sundvik

Site Manager

+358 40 076 4399
anders.sundvik@kamrock.fi

Conny Calden

Site Manager

+358 40 546 9284
conny.calden@kamrock.fi

Christer Calden

Site Manager

+358 40 084 3978
christer.calden@kamrock.fi

Erkki Juntunen

Site Manager

+358 50 407 1706
erkki.juntunen@kamrock.fi

Jarmo Rönkkö

Site Manager

+358 50 407 1706
erkki.juntunen@kamrock.fi

Petro Laurila

Site Manager

+358 40 753 0362
petro.laurila@kamrock.fi

Pekka Päivänsäde

Site Manager

+358 50 532 4595
pekka.paivansade@kamrock.fi

Juha Laukka

Maintenance Manager

040 127 3081
juha.laukka@kamrock.fi

Hannu Järvelä

Transportation

+358 40 706 2298
hannu.jarvela@kamrock.fi

KONTAKTA OSS MED HJÄLP AV FORMULÄRET

Begär ett anbud, fråga om schemat och kontakta oss via formuläret nedan. Vi återkommer till dig så snart som möjligt!

    Integritetspolicy

    ADRESS OCH FÖRETAGSINFORMATION

    KONTOR, KEMPELE

    Ylipääntie 93
    90450 KEMPELE

    p. +358 10 567 5757

    KONTOR, NIVALA

    Veikonväylä 1
    85500 Nivala

    KONTOR, JAKOBSTAD

    Företagarvägen 19 B
    68600 Jakobstad

    VERKSTAD, Nivala

    Hyttitie 6
    85500 Nivala

    VERKSTAD, Pori

    Mäkipuistontie 25
    28430 Pori

    Org.nummer

    2749011-8

    FÖRSÄLJNING AV STENKROSS

    Försäljning av olika stensorter i Nivala
    Kuljetuspolar Oy
    Keijo Vierimaa
    p. +358 400 257 220
    keijo.vierimaa@kuljetuspolar.fi

    Försäljning av olika stensorter i Vasa

    Kuljetuspolar Oy
    Tommy Åberg
    p. +358 50 473 9865
    tommy.aberg@kuljetuspolar.fi

    FAKTURERINGSINFORMATION

    E-FAKTURAADRESS (föredraget faktureringsformat)
    003727490118
    Mäklare: Maventa
    Mäklare-ID: 003721291126

    PAPPERSFAKTUROR
    Kamrock Oy
    27490118
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    PDF-FAKTUROR
    Fakturor i PDF-format kan skickas till: 27490118@scan.netvisor.fi